Üretim, Kesimhane ve Model Tasarım

İş Elbisesi - Koruyucu Kıyafetler - Aksesuar - Ayakkabı - Sektörel Kıyafet
Lion Tekstil ve İş Elbiseleri

Üretim, Kesimhane ve Model Tasarım

Firmamız, iş elbisesi üretiminde en son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Üretim sürecimiz, bilgisayarlı çizim, profesyonel kesim ve dikim teknolojileri ile yapılandırılmıştır. Atölyelerimizde Juki marka bilgisayarlı yönetilebilir dikiş makineleri, nakış biriminde ise Barudan markası tercih edilmektedir.
Ürün kalıpları tam otomasyon bilgisayar destekli olarak oluşturulur. Tüm ürün kalıpları dijital olarak kayıtlıdır, her üretimde tutarlı beden ve model çeşitliliğini bu şekilde sunabilmekteyiz. Bitmiş dikili ürünlerde dahi bu teknolojiyi kullanarak stüdyomuzda özel çekimler ile tersine mühendislik teknikleri sayesinde bire bir üretim yapabilmekteyiz.
Üretim yapılanmamız ürün gruplarına göre sistematik olarak kurulmuştur. Örme, dokuma, nakış gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış makine operatörleri, sadece kendi alanlarında çalışarak en üst düzey üretim kalitesini sağlamaktadır. İstanbul’un farklı bölgelerinde yer alan kesimhane, modelhane, nakış, baskı ve kalite kontrol atölyelerimizde üretim sürecimizi titizlikle şekillendiriyoruz.
Ham madde üretiminde İzmir başta olmak üzere, iplikten kumaşa kadar geniş bir yelpazede anlaşmalı boyahane ve dokuma tesisleri ile işbirliği yapmaktayız. Bu sayede, ham maddeden başlayarak ürünlerimizin her aşamasını sıkı kalite denetimleri ile en iyi şekilde tamamlıyoruz.
Firmamız, modern üretim teknolojileri ve uzman ekibiyle müşterilerimize her zaman yüksek kaliteli iş elbiseleri sunma taahhüdünü sürdürmektedir. Lion Tekstil iş elbisesi sektöründe ilk entegre üretim tesisini kuran ve günümüzde 60 seneye dayanan tekstil deneyimiyle fason üretime ihtiyaç duymadan öz sermayesi ile sanayici olarak üretim yapmaktadır. Kaliteyi ön planda tutan bir yaklaşımla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
İş Elbisesi
Koruyucu Kıyafetler
Aksesuar Ayakkabı
Sektörel Kıyafet

İletişim Numaraları:

+90 216 360 15 98
+90 216 386 90 29
+90 216 386 88 03

Click Here

Whatsapp Destek:

+90 216 360 15 98

Click Here

Merkez Adres:

Yukarı Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad.
No:225 Ümraniye/İstanbul

Click Here

Üretim Adres:

Yukarı Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. Altay Sok.
No:11 Ümraniye/İstanbul

İLETİŞİM FORMU